Kloş Etek Modelleri

Kloş etek nedir?: Kişinin gerçek beline oturan ve aşağıya doğru genişleyerek açılan gündelik bir etektir. Eteğin kesilme şekli nedeniyle, genellikle bir çizgi şeklinde düşer.

Bu gündelik etek son derece çok yönlüdür ve kloş şekliyle kontrast oluşturmak için bedene oturan üstlerle veya hatta bel bandına sıkıştırılan daha gevşek üstlerle eşleştirilebilir. Bir parça deriyi gösteren, üzerine oturan, kırpılmış bir üst ile kloş etekleri giymek moda oldu.

Kloş eteği çeşitli uzunluklarda gelir ve tüm vücut tipleri için evrensel olarak şıktır. Kloş etekleri her yaştan kadın tarafından giyilebilir. Yazımızda kloş etek modelleri ve kombinler hakkında tüm detayları anlatacağız.

Kloş Etek Nasıl Kombinlenir?
Kloş Etek Nasıl Kombinlenir?

Kloş Etek Nasıl Kombinlenir?

Kloş etek, pek çok farklı giysi ile kolayca kombinlenebilir. Bu konudaki farklı kombin fikirlerimiz şık ve hoş görünmenizi sağlar.

Kloş etekleri genel olarak vücuda oturan bir body ya da bluz ile eşleştirin. Basit bir düğmeli gömlek, rahat balıkçı yaka veya örgü kazağı burada kullanabilirsiniz. Ancak burada anahtar, üst kısmın dar olması ve üstün, eteğin içinde durmasıdır.

Kloş etekleri, vintage vurgulara sahip ipeksi bir bluz ile eşleştirin. Bluzun tamamını içine sokmaya hazır değilseniz, öne doğru bir kısmını sıkıştırın.

Kloş etekleri bunun dışında bir hırka ve basit bir üst ile eşleştirin. Eğer hırka seviyorsanız bu öneri sizin favoriniz olabilir. Anında vintage bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kloş etekleri, topuklu ayakkabılarla eşleştirin. Özellikle midi boy kloş etekler ve topuklu ayakkabıları birlikte kullandığınızda bacak boyunuz uzun görünür. Tam topuklu değilse, biraz kaldıran ve/veya sivri uçlu bir ayakkabı deneyin.

Kloş etekleri bir gömlek ve bilek boy botlarla eşleştirin. Bu kombine bir kemer ekleyin. Ek tanım için beli ince bir kemerle vurgulayın.

Etek dikimi ve kombin yapma becerileri modelistlik kursu eğitiminde öğretilmektedir.

Siyah İpek Mini Kloş Etek ile Toz Pembe Düğmeli Gömlek

Sadece beyaz bir üst giyerek yuvarlak bir kloş eteğin etrafına güzel bir kıyafet oluşturabilirsiniz, ancak listeye daha yaratıcı bir şekilde başlamak için size daha benzersiz bir görünüm göstereceğiz. Bu kıyafeti oluşturmak için siyah mini kloş ipek etek ile toz pembe bir gömlek giyebilirsiniz. Bu hanımefendi görünümü tamamlamak için siyah bağcıklı bilek boy bot giyebilirsiniz.

Mavi Mini Kot Kloş Etek ile Gri Pullu Kazak

Bu kıyafet çok daha genç görünmenizi sağlar. Çekici ve cana yakın görünmek için bir buluşma için bunu kesinlikle giyebilirsiniz. Bu görünümü elde etmek için, mavi bir kot kloş mini etekle gri pullu bir kazak giyebilirsiniz. Kıyafeti şık bir şekilde tamamlamak için siyah deri ayak bileği botları giyin ve şık bir siyah deri sırt çantası takın.

Çizgili Tişört ile Siyah Midi Kloş Etek

Bir kloş etek, bir midi etek şeklinde olduğunda daha şık görünüyor. Gündelik bir sokak kıyafeti örneği olarak siyah midi kloş etek modelleri ile siyah beyaz çizgili bir tişört giyebilirsiniz. Hem şık hem de rahat görünmek için siyah bir omuz çantası takın ve bir çift siyah oxford ayakkabı giyin.

Pudra Pembe Midi Kloş Etek ile Beyaz Bluz

Yaratıcı ve kadınsı bir gündelik iş görünümü elde etmek için denemek isteyebileceğiniz bir kıyafet var. Üst için beyaz düğmeli bir gömlek giyin. Pudra pembesi midi kloş etekle beyaz bir bluzu eşleştirin. Kıyafeti uçuk pembe sivri burunlu topuklu ayakkabılar ve çok yaratıcı bir şekilde turuncu bir el çantasıyla tamamlayın.

Açık Mavi Yüksek Belli Mini Kloş Etek ile Beyaz Kazak

Bu, güzel renk kullanımı sayesinde çok minimal ve çekici bir kıyafet. Bu görünümü elde etmek için beyaz, rahat bir kazak giyin ve onu açık mavi, yüksek belli bir mini kloş etekle eşleştirin. Kıyafeti zarif bir şekilde tamamlamak için bir çift siyah süet bilekten kayışlı ve sivri burunlu topuklu ayakkabılar giyin ve toz pembe deri bir çanta takın.

Siyah Mini Kloş Etek ile Lacivert Uzun Kollu Bluz

İşte çıkarması kolay, çok basit ama zarif bir gündelik iş kıyafeti. Bu görünümü elde etmek için koyu mavi yarı şeffaf bir bluz ve üzerine siyah bir yelek giyebilirsiniz. Onları siyah bir mini kloş etekle eşleştirin. Son olarak kıyafeti zarif bir şekilde tamamlamak için siyah topuklu sandaletler giyin.

Siyah Midi Kloş Etek ile Lacivert ve Kırmızı Ekoseli Boyfriend Gömlek

Bu midi kloş etek, çok şık ve stil sahibi kadınların tercihidir. Etrafına rahat ve şık bir sokak kıyafeti oluşturmak için üstüne lacivert ve kırmızı ekose düğmeli bir gömlek giyebilirsiniz. Ayakkabılar için, genel görünüme ekstra şık bir dokunuş eklemek için bir çift siyah deri diz üstü çizme giyin.

Mini Kloş Etek ile Siyah Beyaz Çizgili Kısa Tişört

Bu sadece serinletici bir kıyafet değil, aynı zamanda ilkbahar ve yaz aylarında giymek için mükemmel olan sade ve seksi bir kıyafet. Bu görünümü elde etmek için siyah beyaz çizgili kısa bir tişört giyebilir ve siyah mini kloş etekle kombinleyebilirsiniz. Ekstra şık görünmek için bir çift siyah sandalet ve şık ve küçük siyah keçe şapka giyin.

Mini Çiçekli Kloş Etek ile Siyah Yuvarlak Yaka İpek Bluz

Tüm bu düz renk eteklerden biraz sıkıldıysanız, daha renkli çiçek baskılı kloş eteklere bakın. Detaylarda lacivert, beyaz ve kırmızı mini yüksek belli kloş bir etektir. Siyah yuvarlak yakalı uzun kollu ipek üst ile kombinleyebilirsiniz. Görünümü tamamlamak için kahverengi burnu açık topuklu ayakkabılar giyin.

Beyaz Cepli ve Uzun Kollu Tişört ile Gri Yüksek Belli Mini Kloş Etek

Bu çok basit ama çok şık beyaz ve gri bir görünüm. Bu görünümü elde etmek için, üst kısmı ön cep detayıyla gelen beyaz uzun kollu bir tişört giymeniz yeterlidir. Tişörtü, gri yüksek belli mini kloş etekle eşleştirin. Kıyafeti zarif bir şekilde tamamlamak için kahverengi deri bir çanta ve bir çift kahverengi askılı sandalet giyin.

Siyah Mini Kloş Etek ile Beyaz Düğmeli Gömlek

Bu siyah beyaz görünüm, gündelik bir iş kıyafeti için alabileceğiniz kadar basit. Bu görünümü elde etmek için siyah kloş mini etekle beyaz düğmeli bir gömlek giyebilirsiniz. Kıyafeti biraz renklendirmek için bir çift gümüş sivri burunlu topuklu ayakkabı giyin ve siyah deri bir çanta takın.

Siyah Mini Kloş Etek ile Beyaz ve Pembe Çiçek Baskılı Tişört

Bu kıyafet, çok basit bir görünümün nasıl harika bir görünüm olabileceğinin mükemmel bir örneğidir. Bu minimal ve canlandırıcı görünümü elde etmek için üstte beyaz ve allık pembesi çiçek baskılı formda oturan bir tişört giyebilirsiniz. Belinizi görsel olarak yukarı taşımak için siyah yüksek belli mini kloş etekle eşleştirerek daha uzun ve daha ince bir görünüm elde edin. Ayakkabılar için ise kombininize ekstra feminen bir hava katmak için uçuk pembe burnu açık topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Mavi Kot Ceket ile Siyah Mini Kloş Etek

Şık ve hoş görünmek için kıyafetinize mavi bir kot ceket eklemek genellikle tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, bu kıyafeti oluşturmak için, üstüne mavi bir kot ceket ile açık mavi ve beyaz dikey çizgili bir bluz giyebilirsiniz. Çekici kıyafeti tamamlamak için siyah mini kloş etek ve siyah sivri burunlu topuklu ayakkabılarla eşleştirin.

İşte sizlerle paylaşmak istediğimiz kloş etek modelleri ve kombin önerileri bu kadar. Sihirli bir dokunuşla gerçekten çok doğal görünümlü etekler… En önemli şey, onları çekmenin çok kolay olmasıdır.

Yeni Ümit Moda Akademisini Instagram’da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/yeniumitmodelistlik/