Tesettür Gelinlik Modelleri ve Trend Gelinlik Modeli

Kapalı gelin adaylarının seçtiği tesettür gelinlik modelleri arasında en fazla rağbet gören model prenses gelinlik modeli. Basen kısmını kapatan bu modeller tarihi mekânlarda, kulüp ya da otel düğünlerinde genellikle en uygun model. Göz alıcı ve ihtişamla bir gelin olmak isteyen kapalı gelin adayları o zaman üst kısmı işlemeli, taşlı ve güpürlü modelleri seçmeli ve kenarları işlemeli bir duvak ile kombini tamamlamalı.

Renkli Gelinlikler Kapalı Bayanlar İçin Hazır

Romantik ve kabarık gelinlikler üst kısmı ve etek bölümü dantelli gelinliklerdir. Ama kuyruklu tesettür gelinlik modelleri yine tarihi mekân düğünlerinde ve ihtişamlı düğünlerde tercih edilmekte. Dantel detaylı gelinlikler ile birlikte seçimde başa baş giden bir diğer model ise renkli gelinliler iddialı ve farklı bir gelinlik arayanlar son yıllarda renkli gelinliklere talebi arttırdı, her modelde tasarlanan renkli gelinlikler kapalı bayanlar için de tesettür hali ile tasarlandı.

Trend Gelinlik Model Hakim Yakalı Gelinlikler

Son zamanların trend gelinlik modellerinden biri de hakim yakalı gelinlikler, özellikle uzun boylu gelin adayları için ideal olan bu model tesettür model ile muhteşem bir uyum sergiliyor. Uzun kuyruklu, katlı etekli, fiyonk detaylı alabildiğince fazla ve alternatifi bol gelinlik modelleri artık her çeşidi ile kapalı bayanlar için özel tasarlanmakta.

Prenses Modelleri Her Dönem En Çok Tercih Edilen

Uzun kuyruklu modeller arasında 3 çeşit var, kuyruksuz ve tam daire olan etek, arkaya U olarak uzanan etek ve tam kuyruklu etek. Özellikle armut vücut tipi olan gelin adaylarının ideal tercihi olan prenses modelleri her dönem en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

Bir Baş Eser Sade Gelinlik

Sadelikten yana olan gelin adayları için koleksiyonlarda yer alan bir baş eser olarak nitelenebilecek model ise; 3 boyutlu kabarık gelinlik, 3 boyutlu aplikler ile zarif desenler sadeliği şıklık ile bütünlüyor. Bu modelin kendini göstermesi için önerilen duvak kullanılmaması ve gelin başının oldukça sade yapılması.

Sizde kapalı bir bayan olarak istediğiniz şıklığı tamamlamaya yardımcı aramayın gelinlik dikimi kursu tam da gelin adaylarının bu eksiğini tamamlıyor.

Bizi instagram’da Takip Edebilirsiniz…

Yorum yapın