Kabarık Gelinlik Modelleri 

Bir prenses edası ile düğününde şov yapmak isteyen gelin adaylarının tercihi olan kabarık gelinlik modelleri prenses gelinlik modelini de andırmakta. Ancak etek kısmı daha hacimli olan gelinlik modelinin çeşitleri oldukça fazla.

Modacıların Koleksiyonunun Olmazsa Olmazları

Nerede ise tüm gelinlik modacılarının koleksiyonunda farklı modeller ile sergilenen ve gelin adaylarına sunulan kabarık gelinlik modelleri illüzyon yakalı modeli ile dikkat çekmekte. Modernliği ve gösterişi ile dikkat çeken model ihtişamlı bir görünüm sağlar. Özellikle son yıllarda en fazla tercih edilen modelde işlemesiz kumaştan yapılan sade tasarımlar olmakta, küçük inci küpeler ile kombin edilen gelinlik zarafetin simgesi durumda. Omuz dekolteli ve uzun kollu model hareketli bir tasarıma sahip bu modelde aksesuar ya da takı kullanımına gerek yok gelin saçı da toplu bir model olursa harika bir uyum sağlanır.

Son Yılların Modası Çiçek Desenli Gelinlikler

Tüy detaylar ile farklılaştırılan kabarık model gelinliklerde tesettür gelinlik modelleri şıklığı da yansıtılmakta. Omuzlarını geniş göstermek isteyen gelin adayları tüy detayı ile iddialı bir modele dönüştürülen gelinlik için tercih yapmalı. Bisiklet yakalı ve uzun kollu gelinlik kış ve sonbahar gelinleri için ideal bir seçim olacaktır, kapalı ya da tarihi mekânlarda ki düğünler için biçilmiş kaftan denebilir. Son yılların modası çiçek desenli gelinlikleri bu modellerde de görmek mümkün, hem prenses hem de doğal bir gelin olmak isteyenlerin tasarımına hayran kaldığı çiçek desenli modeller biraz da spor hava katıyor.

İstediğiniz Gelinliğe Kavuşun

Gelinlik için kol tercihi önemlidir, kabarık kollu gelinlikler her zaman dikkat toplamıştır gelinlik seçiminde bu ayrıntı dikkate alınabilir. Asimetrik tül desenler staplez yakalı modeller metalik bir topuklu ayakkabı ile tam bir bütünlük sağlamakta. Ve tüm zamanların vazgeçilmezi uzun kuyruklu modeller bu model uzun boylu ve zayıf tüm gelin adayları için tavsiye edilen en ideal gelinlik modeli. Bu kadar çeşit ve model arasında halen sizin gelinliğiniz yoksa o zaman düşünmeyin endişeye kapılmayın. Bir gelinlik dikimi kursu desteği alarak istediğiniz gelinliğe kavuşun.

 

Puanınız

Yorum yapın