Krem Renk Gömleğin Altına Ne Giyilir?

Gömlekler günlük hayatımızda en fazla kullandığımız kurtarıcı parçalarıdır. Çeşitli kumaşlardan üretilen gömlekler günlük kullanımda uygun olduğu gibi gece kullanımında da çok uygundur. Cinsiyet ayrımı olmaksızın gömlekler insanların en kurtarıcı parçalarıdır. Ancak dikkat etmemiz gereken bazı tüyoları sizler için aşağıda anlattık.

Bir kıyafette tümüyle birbirine benzer tonları tercih etmek yerine renkler arasında zıt renkler oluşturmak her zaman iyi sonuçlar verir.

Örnek olarak;

  • Açık tonlu gömlek ile koyu renkli bir pantolon,
  • Açık renkte ayakkabı veya koyu renkli bir tişört,
  • Açık renk pantolon – koyu renk ayakkabı kombini gibi.

Gömlekler ne ile giyilebilir?

Gömlekler çok çeşitli şekilde kombin yapılarak giyilebilir. İsterseniz pantolon ile isterseniz etek ile isterseniz şort ile çok çeşitli şekilde giyebilirsiniz. Kadın kullanıcılar gömlekleri şık bir etek ile tamamlayarak iş hayatında kullanabilir, kot pantolon ile tamamlayarak günlük hayatta kullanabilir. Erkek kullanıcılar ise bu bağlamda daha geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü gömlek genellikle erkeklerin hem iş hayatında hem de günlük hayatta tercih ettikleri bir kıyafettir.

Dikkat edilmesi gereken şeyler;
İster Gömlek, ister Tshirt ya da Kazak olsun, üzerinize giyecek olduğunuz bir parçanın ten renginize yakın bir tonda olmasından mutlaka kaçının. Aksi halde yüzünüzün solgun ve bitkin görünmesine neden olur.

Gömleklerde en çok tercih edilen renkler hangileridir?

Gömlek kullanımında moda dünyasında neredeyse sınırsız renk seçeneği mevcuttur. Kırmızı, siyah, mor, beyaz, kahverengi, krem gibi çok çeşitli renkler mevcuttur. Kullanıcılar genellikle kolay kombin yapılabilmesi nedeniyle krem rengi gömlekleri tercih etmektedir. Peki, krem rengi gömlekler nasıl kullanılmalıdır?

Krem rengi gömleğin altına ne giyilir?

renk kombini

Krem rengi gömleğin altına koyu renk bir kot pantolon sizi oldukça şık gösterebilir. Ayağınıza giyeceğiniz koyu renk bir topuklu ayakkabı ile de şık görünümünüz tamamlanmış olacaktır. Krem rengi gömlekler yüzünüze yapacağınız hafif yeşil tonlu makyaj ile de oldukça havalı bir görünüme kavuşacaktır. Krem rengi gömlekler üzerine giyeceğiniz v yakalı bir kazak ile de sportif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Böylece günlük kullanımda oldukça rahat bir tarz yaratabilirsiniz. Diğer bir taraftan ise giyeceğiniz kalem etek ile krem rengi gömlek sizi oldukça iddialı gösterecektir. Eteğinizin altına giyeceğiniz ince çorap, krem rengi gömlekle uyum yakalayacaktır.

Erkekler krem rengi gömleği nasıl giymelidir?

Erkekler ise krem rengi gömleği dar paçalı kahverengi bir pantolon ile giyebilirler. Pantolona takacakları uyumlu bir kemer ile şık bir görünüm elde edebileceklerdir. İçinde bulunulan etkinlik, mekan ya da organizasyona uygun olarak da ince bir kravat oldukça modern bir görünüm sağlayacaktır.

Krem rengi gömlek herkesin dolabında mutlaka bulunması gereken önemli bir parçadır. Kaliteli bir kumaştan dikilmiş krem rengi gömlek sizi uzun yıllar boyunca rahatlıkla kurtaracaktır.

Modelistlik Kursu

Instagramdan bizi takip edebilirsiniz: instagram.com/dikis.teknikleri/