2017 Moda Giyim Stilleri Nasıl?
0 (0)

73 / 100

2017 Yılı Moda Giyim Stilleri

2017 giyim modası, 2017 giyim modası, 2017 giyim modası hakkında bilgiler:

2017 Moda Giyim Stilleri Nasıl? 2022 2017 giyim modası

2017 Giyim Modası

Son yıllarda moda giyim adına farklı fikirlerin ortaya atıldığını görüyoruz. Ancak farklı olmasından ziyade kendinize yakışan tarzlara göz atmanız faydalı olacaktır. Nitekim her moda olan tarzın herkese yakışacağı kesin değildir. Burada vücut tiplerine bağlı olarak da stillerin oluşturulması önemlidir. 2017 yılı içerisinde daha renkli tarzlarında gündemde olduğu açıktır. Birkaç renk üzerinden kombin yaparak daha tarz olabilirsiniz. Özellikle koyu yeşilin bir hayli ilgi gördüğü biliniyor. Kış aylarında çoğu mont ya da kaban seçimlerinin de koyu yeşil üzerinden olduğu biliniyor. Bunun yanı sıra kürklü tasarımların da tercih edildiğini söyleyebilirsiniz. Yeşilin üzerine turuncu hatta kırmızı tonlarından kürkler moda haline gelmiştir. Birkaç rengin montlar dahi sentez edilmesi söz konusudur.

Yaz Aylarında Tasarım Kombinler

 Yaz aylarında daha çok renkli kıyafetlerin kullanıldığı biliniyor. Bunun için kumaşların da önemli olduğunu söylemeliyiz. Kadife gibi kalın kumaşlar yerine daha hafif kumaşlardan kıyafetler seçmelisiniz. Moda giyim üzerine yazın trendleri arasında uzun ve kısa tek parça elbiseler bulunuyor. Bayanların bir hayli rahat ettiği bu elbiselerin farklı renklerden tasarımı yapılıyor. Altına ise babet ya da sandalet seçerek tamamlayabilirsiniz. Çanta olarak ise ufak ebatlarda olanları seçmelisiniz. Yazın büyük çantaların çok fazla kullanılmadığını göreceksiniz. Sıcak yaz günlerinde daha hafif olmak adına bu tarz kombinlere yer verebilirsiniz. Erkeklerin ise ince kumaşlardan pantolonlar ile gömlekler üzerinden kombin oluşturması mümkün. Erkeklere özel tasarımların da olduğunu göreceksiniz.

Kış Ayları İçin Kombinler

 Kış aylarında daha kalın kumaşlar ve koyu renkler hakimdir. Siyah ile kahve tonları üzerinden seçimler yapılıyor. Buna bağlı olarak çanta gibi ürünlerin de tasarıma uygun olması sağlanıyor. Son zamanlarda hafif topuklu kalın botların ve çizmelerin moda olduğu açıktır. Bu tarz botların üzerine de kürklü kabanlar giyerek tarz olabilirsiniz. Kışın kullanılan şal ya da bere gibi detayların da önemli olduğunu söylemeliyiz. Yine renk uyumları üzerinden bunun gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle kaban üzerine atılan şallar ilgi görüyor. Sabitlemek adına şık broşların da kullanıldığını göreceksiniz. Kışın ve yazın takı kullanımlarına da yer verebilirsiniz. Moda giyim adına kombine uygun olarak takıların seçilmesi mantıklı olacaktır.

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]