Kurs

VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ

Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri Hakkında

1998 Yılından beri eğitim hizmetini sürdüren Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri hakkında bilgiler: 

Aşağıda, modelistlik kursu, stilistlik kursu, ayakkabı tasarım kursu, bilgisayarlı modelistlik kursu, gelinlik ve abiye tasarım kursu, iç giyim modelistliği, biçki dikiş kursu, bebe-çocuk modelistliği ve mefruşat kursları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.


MODELİSTLİK KURSU

Modelistlik Kursu: Akademik eğitimini tamamlamış, piyasa deneyimi olan profesyonel eğitimenler tarafından verilen modelistlik eğitimi için tıklayınız

 

 

 


STİLİSTLİK KURSU

Stilistlik Kursu: Yeni sistemde çağdaş ve ileri tekniklerle verilen stilistlik eğitimlerimizi incelemek için tıklayınız 

 

 

 

 


AYAKKABI TASARIM KURSU

Ayakkabı Tasarım Kursu: Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi alanında verilen ayakkabı modelistliği eğitimlerimizi inceleme için tıklayınız

 

 

 


BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK KURSU

Bilgisayarlı Modelistlik: Modelistlik kurslarımızda kullandığımız ve tekstil piyasasında en fazla kullanlan Gerber ve Lectra eğitimlerini incelemek için linki ziyaret edin.

 

 

 


GELİNLİK VE ABİYE MODELİSTLİĞİ

Gelinlik ve Abiye Kursu: Sektörün en iyi öğretmenleri eşliğinde verilen, Abiye, Gelinlik, Nişanlık Eğitimin kapsamını ve içeriğini görmek için linki ziyaret edin.

 

 

 


İÇ GİYİM MODELİSTLİĞİ

İç giyim modelistliği: İç giyim modelistliği eğitimi, profesyonel ve piyasa tecrübesine sahip seçkin öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak için linki ziyaret ediniz.

 

 


BİÇKİ DİKİŞ KURSU

Biçki Dikiş Kursu: Tekstil sektöründe kullanılan sanayi tipi dikiş makinelerinde farklı dikiş teknikleri ile makineyi kullanma becerisi kazandırabilme, hazır giyim sektörüne uygun olarak kesim ve temel dikim tekniklerini (fermuar, kemer, yaka vs.) uygulatabilme bilgi ve becerisini sahip olmayı kapsamaktadır. Biçki dikiş teknikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için linke gidin.


BEBE VE ÇOCUK MODELİSTLİĞİ

Bebe-Çocuk Modelistliği: Bu eğitim hakkında detaylar için tıklayınız

 

 

 

 


ÇEYİZ HAZIRLAMA EĞİTİMİ

Çeyiz Hazırlama eğitimi

Çeyiz Hazırlama Kursu: Çeyiz ve Mefruşat Hazırlama Kursumuz hakkında detayları görmek için tıklayınız.

Yeni Ümit Moda Akademisi İstanbul ilinde; modelistlik, stilistlik, dikiş teknikleri, moda tasarımı, mefruşat kursu, gerber eğitimi, gelinlik tasarımı, ayakkabı tasarımı, abiye ve ayakkabı modelistliği eğitimleri vermektedir. Kursumuz İstanbul’ un merkezi yerde olup, İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler, Güngören, Küçükçekmece, Bağcılar, Beylikdüzü ve Gaziosmanpaşa’dan rahatlıkla kursumuza gelinebilir. Ayrıca İstanbul Avrupa yakasından Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye’den de metrobüs ile kurumumuza gelinebilir. Ayrıntılı adres için tıklayınız