Günlük Kıyafetler İle Gündelik Yaşamınıza Stil Katın!
5 (1)

Günlük kıyafetler modada bir başka deyişle basic kıyafetler olarak belirtilebilmektedir. Günlük yaşantınızda rahat edebileceğiniz, sade kombinler için güzel parçalar seçebilirsiniz. Basic kıyafetler aynı zamanda oldukça tarz bir görüntü de yaratabilmektedir! Sade şıklığın ön plana çıktığı bu modellerde temel olarak bazı kıyafetler ön plana çıkmaktadır.

Basic Stilde Neler Öne Çıkar?

Günlük kıyafetler genelde rahat ettiğimiz bir stili yaratırlar. Basic stil tarzında kıyafetlerde gündelik konfor ve sadelik öncelikli özelliklerindendir. Gündelik hayatta tercih edebileceğiniz birçok basic kıyafet vardır.

Bunlar arasında;

Gündelik Kıyafetlerde Hangi Taytlar Tercih Ediliyor?

Tayt modelleri
Tayt modelleri

Taytlar son dönemlerin en kurtarıcı ve sevilen kıyafetleri arasındadır. Tayt modelleri de sürekli olarak gelişiyor. Tasarımcılar taytlar için yeni modelleri sunuyorlar. Gündelik kıyafet olarak giyilen taytlar ise daha çok hareketi kısıtlamayan, rahat ve basic tarz taytlardır.

Bu sene özellikle parlak kumaş ve rengarenk taytlar öne çıkıyor! Bu taytlarla birçok tshirt ve bluz modaya uygun biçimde kombine edilebilir.

Basic Elbise Modellerinde 2023 Modası Ne?

2023 basic eslbise modelleri: çiçek, kare ya da puantiye desenli modeller olduğu gibi çizgili, basic ve batik tarzla da tasarlanmış bayan elbise modelleri sayesinde kusursuzluğu yaşayın. Yazlık kadın elbise modelleri ile yılın en şık ve renkli tasarımlarını keşfetmeye hazır mısın?

Günlük kıyafetler denildiğinde elbiseler ve etekler de en çok kullanılan parçalar arasındadır. Gardropları süsleyen ve gündelik yaşamda çok rahat ettiren kıyafetler olarak tercih edilirler.

Elbiseler özellikle tek parça olmaları nedeniyle çoğu kez insanları kombin yapma durumundan kurtarmaktadır. Rahat, sıkmayan elbiseler sıkça günlük kıyafetler için seçilirler. Çiçekli, desenli ve uzun elbiseler hem rahat hem de tarz parçalardır.

Gündelik Kıyafetlerde Üst Olarak Hangi Parçalar İdeal?

Günlük kıyafetlerde bazı parçalar birçok kıyafetle kombin edilebildikleri için ideal olarak görülebilirler. Örneğin üst olarak uzun tunikler ve gömlekler de bunlar arasında yer almaktadır.

Taytlarla, pantolonlarla şık ve rahat kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Kullanım alanları geniştir. Aynı zamanda konforlu kıyafetler olarak da size rahatlık katacaklardır.

Günlük Elbiseler Yazımızı İnceleyebilirsiniz: yeniumitmodelistlik.com/gunluk-elbise/

Modelistlik Kursu Eğitimi Nasıldır?

Modayla ilgiliyseniz ve modanın mutfağında yer almak istiyorsanız modelistlik kursu eğitimimiz size göre! Kursumuzda hem el çizimleri hem de bilgisayar çizimleri yapılmaktadır. Birçok giysi çeşitleri için gerekli olan tüm eğitimi alacaksınız. Kursumuzu başarıyla bitirdiğinizde ise size bir sertifika verilecektir.

Bizi instagram’da Takip Edebilirsiniz…

Tıkla puan ver
[Total: 1 Average: 5]