KURSUMUZ

Yeni Ümit Moda Akademisi Hakkında

Kursumuz hakkında bilgiler:

MODELİSTLİK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN KURSİYERLERİMİZİN YORUMLARI

MODELİSTLİK KURSUMUZDAN GÖRÜNTÜLER [

Kursumuz, Türk Tekstil Sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu Modelistlik ve Stilistlik Mesleğini icra edecek kişilere eğitim vermek amacıyla T.C Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı olarak 2003 yılında Yeni Ümit M.T.S.K Özel Öğretim Ltd.Şti bünyesinde 28 Yıllık Öğretmenlik Tecrübesine sahip olan Atilla USLU tarafından kurulmuştur

Ülkemizin tekstil sektöründe dünyadaki yeri üst sıralarda olduğunu düşünerek daha da zirveye taşınması ve zirvede kalması için kaliteli elemanların çoğalması gerekmektedir.Bu düşünceyle öncelikle eğitim sistemimizi yeniliklere açık ve en son teknolojiyi yakından takip ederek daha çağdaş ,dinamik,genç uzman eğitim kadrosuyla artık İstanbul da en çok tercih edilen kursların başında yer almaya başlamıştır. Öğrenci sayımız her geçen yıl ortalama yüzde 50 artarak zirveye ulaşmıştır. Bu güveni devam ettirebilmek için daha çok çalışarak daha iyi hizmet vermeye halkımızın desteğiyle devam edecektir.

Kurlarımızda eğitim alan öğrencilerimizi teknolojiyi yakından takip etmeleri ve daha başarılı olamaları yönünden piyasada en fazla kullanılan ve sektörde teknolojiyi kullanarak bilgisayar destekli G.G.T/ Gerber Accumark sistemi ile bunun yanında piyasaya yönelik çalışmalarımızın öğrencilerimiz üzerinde olumlu etkileri olup kursumuzdan mezun olduktan sonra rahat bir şekilde sektörde yerlerini almaları sağlanmaktadır. Bu da bizi fazlasıyla sevindirmekte ve daha fazla haz almaktayız.