ERKEK İÇ GİYİM
0 (0)

Erkek iç giyimi, erkek iç giyimi hakkında bilgiler:

Erkek iç giyimi, sabahlık, pijama, iç çamaşırları ve mayolardan oluşur.

Rönesans döneminin başlarında erkek giyim tarzının olgunlaşmaya başladığı ve şık giyimin önemsendiği gelişim sürecinde, moda tasarım alanında da gelişmeler görülmeye başlamıştır. Bu aşamada erkek iç giyim üzerine gelişmekte olan bütün kumaş, dikim ve moda alanlarına dönük teorik ve uygulamalı dersler Yeni Ümit Modelistlik tarafından verilebilmektedir.

Erkek Terzi Eğitimi

Erkek giyimi üzerine ağırlıklı olarak verilen bu ders programları, müşterilerin isteğine göre ve beden ölçülerine göre profesyonel bir hizmet vermenizi sağlayacaktır. Erkek giysilerinin modellerinin ve kumaş seçiminin nasıl yapılması gerektiğine dair profesyonel bir eğitim alarak, zanaatın ortaya koyulmasında yardımcı olunacaktır. Erkek giyiminin önemli unsurları, beden ve model ölçülerinin alınması, el becerisinin kazanılması bu noktalar da önemli olduğu kadar bol bol uygulamalarla da kazandırılacak şekilde verilmektedir. Erkek iç giysi modelleri, sabahlık, pijama ve mayo olarak kapsamlı bir ders programına sahiptir.

Erkek İç Giyim Modelistlik Teknikleri

Erkeklerin kullanmakta olduğu giyim tarzına uygun aynı zamanda yaratıcı fikirlerle de bağdaştırılarak alınacak bu teknik bilgiler, ölçü tablosundan, kullanım alanlarına göre kumaş seçimine kadar kapsamlı bir eğitimi içermektedir. Erkek mayo için ihtiyaç duyulan kumaş malzemeleri, renk seçimleri ve dikiş teknikleri sizlere kısa zamanda öğretilerek reel hayatta da profesyonel bir şekilde çalışma imkanı verecektir. Erkek giyimine ihtiyaç duyulan bütün sektörler için kapsamlı bir eğitim alarak, iç giyim alanında gerekli olan uygulamaları yapabilecek şekilde kursu tamamlayabilirsiniz.

Erkek İç Giyim Eğitim İçeriği

Eğitim takvimi kısa olan ancak kapsamlı bir eğitimi içinde barındıran bu kurslar, Erkek pijama ve sabahlık takımlarının dikiminden, eşofman yapımına kadar birçok alanda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hem teorik hem de uygulamalı olarak alınacak bu dersler kısa zamanda el becerinizin gelişmesini, ölçü, dikiş ve kumaş seçimi konusunda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Yeni Ümit Erkek İç Giyim Kursları

Yeni Ümit moda akademisi giyim ve iç giyim kursları alanında erkek sabahlık modellerinden, pijama, iç giyim ürünlerine kadar profesyonel bir eğitim alarak sektörel bir beceri kazanımı amaçlanmaktadır. Kısa sürecek olan kurslarda hem teorik hem de uygulamalı olarak bütün aşamalar tamamlanacaktır.

Erkek Üst Giyim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Giyim Modelistliği eğitimlerini ve hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Erkek Terzisi sayfamızdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]