Erkek Giyim Markaları

Erkek Giyim Markaları ve Modelistlik

Sektörde son yıllarda oldukça dikkat çeken meslekler moda tasarımı, stilistlik ve modelistlik gibi mesleklerdir. Bu işe ilgi duyan, kendisi için hobi haline getiren ve profesyonel anlamda bu işi yapmak isteyen kişiler gerekli eğitimleri alarak stilist ya da modelist ünvanı ile çalışabilirler. Bu işi yapmak için sadece merak ya da eğitim değil aynı zamanda yetenek de gerekmektedir. Bu anlamda da kendine güvenen herkes eğitim ve deneyim sürecinden sonra kadın ya da erkek giyim markaları bünyesinde çalışan stilistler gibi başarılı olabilirler.

Günümüzde popüler olan yani ürünleri hem tarzı ile hem de kalitesi ile beğenilen büyük erkek giyim mağazaları mutlaka beraber çalışacakları stilistlerin bu işin okulunu okumuş ya da dışarıdan eğitimini almış kişiler olmasını talep etmektedir. Sizin de hayaliniz böyle büyük giyim firmalarında çalışmak ise modelist kursu ve stilistlik eğitimi veren kurumumuz ile çalışabilir ve gerekli olan eğitimlere hiç zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Eğitimlerin günleri ve saatleri verilen kursun niteliğine göre değişebilmektedir.

ERKEK GİYİM MARKALARI

 • D’S Damat
 • Sarar
 • Bisse
 • İGS
 • SAbri Özel
 • Ramsey
 • Kiğılı
 • Hatemoğlu
 • Damat
 • Altınyıldız
 • Efor
 • C.C.C. Sarar
 • Uptown

Telefon: 0 212 641 13 13 ARA

Eğitim Başlama Tarihleri

Hayallerinizdeki İşi Yapın

Yapacağınız işi sevmek size sadece kazanç değil aynı zamanda mutlu bir hayat vaat eder. Son dönemlerde internet üzerinde, sosyal medyada ya da televizyonlarda sıkça görmüş olduğumuz modacılar, stilistler ve moda ikonları özellikle gençlerin meslek tercihlerinde büyük değişiklikler meydana gelmesini sağlayabilirler. Kendini bu işe yakın hisseden gençlerimiz için ister hobi olarak uğraşabilmeleri isterlerse de bu işi profesyonel olarak yapabilmelerini sağlayacak tüm eğitimler verilmektedir.

Ücretli kurs ve derslerin yanı sıra öğrenciler boş zamanlarında okulumuzda her zaman öğrenme ve deneyim kazanma fırsatına sahiptir. Kendi evinde tasarımını yapan modelistlerden adı çok duyulan markalara kadar birçok alanda yetiştirmiş olduğumuz öğrenciler bulunmaktadır. Erkek giyim markaları için eğitilmiş olan özel modelistlerimiz sezondaki tüm trendleri takip etmekte ve bunun yanı sıra modayı kendi fikirleri ile harmanlayarak ortaya fark yaratacak tasarımlar koymaktadır. Dolayısı ile erkek giyim markaları için moda ve tasarımlar kadar bunları yapan eğitimli modelistler de çok önemlidir.

Modaya İmzanızı Atın

Sizin de yaşınız, eğitim durumunuz ve mesleğiniz ne olursa olsun siz de modelistlik kursu eğitimi alabilirsiniz. Eğitiminizin sonunda ister hobi olarak isterseniz de kalabalık bir grup içinde bu işi yapabilirsiniz. Hem sevdiğiniz işi yapmak hem kazanç sağlamak hem de tasarımlarınız ile adınızı duyurmak ve ileriki zamanlarda kendi markanızı yaratarak sektörde güçlü bir isim olmak için herkes için ilk adım bu işin profesyonel kişilerden eğitimini almak olacaktır. Modelistlik, Stilistlik, Moda Tasarımcılığı ve daha birçok meslek için temek ve teknik bilgilerin öğretildiği derslerde model ve çizimlerinizi giyim sektörünün farklı dallarına yorumlayabilirsiniz. Erkek giyim markaları ve modelleri üzerinde yoğunlaşarak kendinizi bu alanda geliştirebilir ve sektördeki erkek stilist ve modelist kalifiye personel ihtiyacını karşılayacak deneyime ulaşabilirsiniz.

Kadın Giyim Markaları Yazımızı inceleyebilirsiniz.