Kategori: Stilistlik

Stilistlik Kursu

Modelist ve stilistlik eğitimlerinde sektörde köklü bir geçmişe sahip olan Yeni Ümit Modelistlik Kursu, sunmuş olduğu piyasaya yönelik eğitimleri ile birlikte beklentilerin ötesine geçmeyi başarmıştır.

Firmaların kendi tarzlarına uygun bir şekilde tasarımlar yapan kişiye stilist adı verilmektedir. Sürekli olarak yılın modasını takip etmek durumunda olan stilistler, buna göre hedef kitlenin beklentilerine en uygun modelleri geliştirmektedir.

Öğrencilerine oldukça kaliteli ve başarılı bir eğitim fırsatı sunan bu eğitim kurumunda derslerden istenilen verimin alınabilmesi için devam zorunluluğu mevcuttur. Mezun olan ve sertifika alan öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde temsil edebilmeleri için büyük bir özveri ile çalışan Yeni Ümit Modelistlik Kursu, eğitim içeriklerini sürekli olarak geliştirmekte ve hep daha iyisi ile karşınıza çıkmaktadır.

Profesyonel Stilistlik Eğitimi

Stilistlik, günümüzde en çok rağbet edilen mesleklerden biridir. Bu meslek, hazır giyim sektörünün ilerlemesiyle, daha çok ihtiyaç …

STİLİSTLİK KURSU

Stilistlik Kursu Süresi: 6 Ay (24 Hafta) Haftada Bir Gün 6 Ders Stilistlik kursu fiyatı: 2500 TL. Ön …

Stilistin Özellikleri

Stilistlik Özellikleri Nelerdir? Stilistlik özellikleri, stilistlik özellikleri hakkında bilgiler: Stilist mesleği, konuştuğu dile hakim olmalıdır. Bir projeyi …