Şık kıyafetler
0 (0)

Şık kıyafetler günlük ve sade stilde de tasarlanabileceği gibi ağırlıklı olarak özel gün ve gecelerde giyilir. Gelinlikler, nişanlıklar, abiye tarz tüm kıyafetler bu kategoride yer alır. Göz Kamaştıran Şık kıyafetler ve Abiye Modelleri 2020 yılında da diğer tüm modellerde olduğu gibi bu alanda da yeni kreasyonlar meraklılarına tanıtılmıştır.

2020 Senesinde Hangi Abiye Detayları Ön Planda?

Şık kıyafetler modasında bu sene iri detaylar ön plana çıkmaktadır. İri fırfırlar, bol kollar, kabarık etekler… Gösterişli ve çarpıcı detaylar dikkat çekicidir.

Aynı zamanda püskül detayları da sıkça tercih edilmektedir. Balık ağları şeklinde file detaylar da birçok abiye kıyafette kullanılmaktadır. Kat kat elbiseler ile feminenlik ağır basar. Elbise ve eteklerde kat kat vitrinleri süslemektedir.

2020 Abiye Renkleri Hangileridir?

2020 yılında abiye kıyafetler için en çok kullanılan renklerden biri de kırmızıdır. Derin kırmızı, canlı kırmızı, mercan kırmızısı vb… Kırmızı renginin her tonu bu sene oldukça revaçtadır.

Sarı da birçok abiye-şık tarz kıyafette tercih edilmektedir. Özellikle limon ve altın sarısı sezonun en çok rastlanan trend renkleri arasındadır.

Mor ve lila ise bir başka popüler şık kıyafet rengidir. Özellikle genç kızların sıkça yöneldikleri abiye kıyafet renkleri içindedir.

2020 Modasında Hangi Desenler Popüler?

Şık kıyafetler kategorisinde bu seneki trendler arasında feminen ve vahşi desen kullanımları da yer almaktadır. Özellikle yılan derisi ve leopar desenler en şık stilleri yansıtırlar.

Yılan ve leopar desenler elbiseler, taytlar, pantolonlarda sıkça kullanırlar. Ayrıca bu sene ayakkabı, çanta ve kemer gibi detaylarda da bu desenleri görmek mümkündür.

Çiçekler ise popülerliğini korumaktadır. Puantiye desenler ise bu senenin moda desenlerindendir. Kısa elbiselerde sıkça puantiye desen kullanılmıştır.

2020 Gelinlik Modelleri Nasıl?

Gelinlik tasarımları 2020 yılında çok dikkat çekicidir! Sezonun trendi dikkat çekici ve feminen öğeler üzerine yoğunlaşmıştır. Kabarık gelinlik etekleri ile beraber kabarık kollar birçok gelinlikte bulunur.

File detayları, kabarık omuzlar, kat kat etekler de gelinlik tasarımlarında kullanılan detaylar arasındadır. Fırfırlı ve hareketli gelinlik modelleri 2020 senesine damgasını vurmuştur.

Gelinlik Tasarım Kursu Var mı?

Gelinlik kursu eğitimi alarak çeşit çeşit gelinlik tasarlayabilirsiniz. Gelinlik tasarımı eğitimimiz sektörün en iyi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Temel anlamda dikiş ve kalıp bilginiz varsa 16 haftalık eğitimimize katılabilirsiniz.

Tıkla puan ver
[Total: 0 Average: 0]
çay kazanı