Eğitimlerimiz

MEZUN KURSİYERLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Mezun Kursiyerlerimiz

Mezun kursiyerlerimizin görüşleri, mezun kursiyerlerimizin görüşleri hakkında bilgiler:              

 

Ben Aysel Aykut;

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında modelistlik eğitimi gördüm. Kursumdan ve Hülya hocamdan çok memnundum. Verdiği kaliteli eğitim sayesinde iyi yerlere geldiğimi düşünüyorum. Şuan Hakan Akkaya atölyesinde Modelistlik ve Tasarım dikim bölümündeyim. Bence Moda Tasarım denilince temel eğitim çok önemli.Bende kaliteli eğitimin Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında verildiğini gördüm. Kursuma ve Hülya KÖSE hoca’ma çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiyem asla hayattan beklentilerinizi sınırlamayın ve daima en yükseği hedef alın çok isteyin istediğiniz şey bir gün peşinizden geliyor.

Hakan AKKAYA dikim atölyesi modelisti

AYSEL AYKUT


Merhaba Ben Rıdvan Saatçi

Ben Yeni ümit eğitim kurumlarından modelistlik eğitimi aldım. Kursumdan bana kayıt esnasında yardımcı olan Zeynep hanıma ve eğitim aldığım bana bu işi sevdiren hülya hocama minnet borçluyum.Aldığım eğitim sayesinde hem pratik olarak hem teorik olarak çıkardığım modeller sayesinde şuan severek yaptığım işi gerçekleştiriyorum. Hayalimde çizdiğim modelleri soyut olarak ortaya koyduğumda daha bir hırsla mesleğime karşı olumlu yaklaşım gerçekleştirdim. Ayrıca Hülya köse hocamın bana verdiği cesaretle kendime olan güvenim arttı. Bu yazıyı okuyan arkadaşlara tavsiyem Yeni Ümit Eğitim Kurumda Modelistlik bölümünde kendinizi öğretmeninize bırakarak hayallerine ulaşabilirsiniz ve işi öğrenebilsiniz.

RIDVAN SAATÇİ
VİZYON DERİ TEKSTİL SAN.AŞ MODELİSTİ


Merhaba;

Modelistlik hayalim olan bir meslekti.Arkadaş tavsiyesiyle YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARINA geldim.Zeynep hanımla görüştüm.Güler yüzü ile detaylı bir şekilde beni
bilgilendirdi.Bu kursa sıfırdan başladım.Hocalarım sayesinde kafamda hiçbir şekilde soru işareti kalmadı.Şu an bu mesleği yapıyorum.Yeni Ümit Eğitim Kurumlarından genel anlamda memnun kaldım.Çevreme gönül rahatlığı ile Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını tavsiye ediyorum.
Eğitim danışmanı Zeynep hanıma , Hülya hocama, Yeni Ümit Eğitim Kurumu’na Teşekkürler…

Sedef Bolukçu
Aşçıoğlu Bakış Tekstil Modelisti


Merhaba:

Bu mesleğe girdiğim yıllardan beri hep bir modelist olmayı istemiştim. Ve bunun için araştırmalara başladım.Nerede, nasıl iyi bir eğitim alırım diye ve YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI modelistlik kursunu bir arkadaş tavsiyesi üzerine buldum.Bundan 6 ay önce başvurdum ve başladım.İyi ki YENİ ÜMİT EĞİTİM kursunun ailesinden olduğum için ve sevgili hocam Ümmühan Hanımı Tanıdığım için çok şanslıyım. Şimdi hocamın ve kursumun sayesinde özel bir şirkette modelistlik yapıyorum.YENİ ÜMİT çalışanlarına ve değerli hocama sonsuz teşekkürler.

Kadriye GÜMÜŞ
Menevver Zehra Tekstil Modelisti


Yeni Ümit Eğitim Kurumları öğrencine ve eğitimlerine değer veren son derece başarılı bir kurumdur. Aldığım eğitim sayesinde modelistlik yolunda ilk adımımı attım. Çok sevgili Ümmühan hocama teşekkür ederim onunla birlikte derslerimiz çok verimli geçmiştir.

İmren ŞENCAN
ÇET-SA TEKSTİL MODELİSTİ


Merhaba;
Uzun zamandır yapmak istediğim ama okul ve farklı sektördeki çalışma hayatım nedeniyle ertelediğim hayalimdi modelistlik. İnternetten kötü yorum okuyamayacağınız bir kurum seçtim. Ayrıca benim için milli eğitim bakanlığı onaylı diplama verilmesi diğer kurumların önüne geçmesine etkendi.Bilgi almak için aradığımda yorulmadan bütün sorularım ayrıntılı yanıtlandı. Dersler başladığında tercihimin doğruluğunu daha net anladım. Hülya hocam çok bilgili ve deneyimliydi. Yönlendirmeleri,gösterdikleri, öğrettikleri ve söyledikleri beni çok cesaretlendirdi.Kendime güvenimi arttırdı. Şuanda kurumsal bir firmada modelistlik yapıyorum ve hocamın acemilik dönemini çok çabuk atlatmamda katkısı büyük. Hala aklıma takılan konularda kendisine danışabiliyorum. Beni hiç yanıltmadıkları ve hep güven verdikleri için başta Hülya hocam olmak üzere yeni ümit bünyesine çok teşekkürler…

Topkapı İplik-Organic Kid Modelisti

Açelya GÜNGÖR


Yeni ümit modelistlik eğitim kurumları herşeyin başladığı yer hiç aklımda yokken sizin kapınızda
buldum kendimi .Bir çok kişi sordu nerde eğitim aldığımı belki yararım olur .Çok güzel bir dönem
geçirdim mezun olunca anladım bazı şeyleri nasıl güzel eğitim almışım bazı kurumlar tek minyatür
kalıp gösterirken benim hocalarım hem minyatür hem büyük kalıplarda birsürü model çalışmaları
yaptırdılar hatta ev ödevlerimiz bile büyük kalıpta veriyorlardı.
-Şunuda demeden geçemiyicem gerber kursum geçen hafta bitti ve orda tanıştığım bir öğrenci ben
öncesinde bir kurumda eğitim aldım ama hep minyatür olarak gösterdiler buraya geldim herşeyi
anladım dedi..
Şimdi ise dikiş dersleri abiye dersleri başlamış benim dönemde yoktu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

SAFİYE TOGAY