Şık kıyafetler

Şık kıyafetler
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Şık kıyafetler günlük ve sade stilde de tasarlanabileceği gibi ağırlıklı olarak özel gün ve gecelerde giyilir. Gelinlikler, nişanlıklar, abiye tarz tüm kıyafetler bu kategoride yer alır. Göz Kamaştıran Şık kıyafetler ve Abiye Modelleri 2019 yılında da diğer tüm modellerde olduğu gibi bu alanda da yeni kreasyonlar meraklılarına tanıtılmıştır.

2019 Senesinde Hangi Abiye Detayları Ön Planda?

Şık kıyafetler modasında bu sene iri detaylar ön plana çıkmaktadır. İri fırfırlar, bol kollar, kabarık etekler… Gösterişli ve çarpıcı detaylar dikkat çekicidir.

Aynı zamanda püskül detayları da sıkça tercih edilmektedir. Balık ağları şeklinde file detaylar da birçok abiye kıyafette kullanılmaktadır. Kat kat elbiseler ile feminenlik ağır basar. Elbise ve eteklerde kat kat vitrinleri süslemektedir.

2019 Abiye Renkleri Hangileridir?

2019 yılında abiye kıyafetler için en çok kullanılan renklerden biri de kırmızıdır. Derin kırmızı, canlı kırmızı, mercan kırmızısı vb… Kırmızı renginin her tonu bu sene oldukça revaçtadır.

Sarı da birçok abiye-şık tarz kıyafette tercih edilmektedir. Özellikle limon ve altın sarısı sezonun en çok rastlanan trend renkleri arasındadır.

Mor ve lila ise bir başka popüler şık kıyafet rengidir. Özellikle genç kızların sıkça yöneldikleri abiye kıyafet renkleri içindedir.

2019 Modasında Hangi Desenler Popüler?

Şık kıyafetler kategorisinde bu seneki trendler arasında feminen ve vahşi desen kullanımları da yer almaktadır. Özellikle yılan derisi ve leopar desenler en şık stilleri yansıtırlar.

Yılan ve leopar desenler elbiseler, taytlar, pantolonlarda sıkça kullanırlar. Ayrıca bu sene ayakkabı, çanta ve kemer gibi detaylarda da bu desenleri görmek mümkündür.

Çiçekler ise popülerliğini korumaktadır. Puantiye desenler ise bu senenin moda desenlerindendir. Kısa elbiselerde sıkça puantiye desen kullanılmıştır.

2019 Gelinlik Modelleri Nasıl?

Gelinlik tasarımları 2019 yılında çok dikkat çekicidir! Sezonun trendi dikkat çekici ve feminen öğeler üzerine yoğunlaşmıştır. Kabarık gelinlik etekleri ile beraber kabarık kollar birçok gelinlikte bulunur.

File detayları, kabarık omuzlar, kat kat etekler de gelinlik tasarımlarında kullanılan detaylar arasındadır. Fırfırlı ve hareketli gelinlik modelleri 2019 senesine damgasını vurmuştur.

Gelinlik Tasarım Kursu Var mı?

Gelinlik kursu eğitimi alarak çeşit çeşit gelinlik tasarlayabilirsiniz. Gelinlik tasarımı eğitimimiz sektörün en iyi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Temel anlamda dikiş ve kalıp bilginiz varsa 16 haftalık eğitimimize katılabilirsiniz.

modelistlik
Modelistlik
Modelistlik Kursu İstanbul

Yeni Ümit Kursları Modelistlik Kursu Eğitimi İstanbul ilinde faaliyet gösteren kursumuzda verilen modelistlik kursu, stilistlik ve moda tasarımı eğitimleri teorik ve temel eğitimden daha çok

Devamını Oku »
Kursumuzda Verdiğimiz eğitimler
Kurs
VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ

Yeni Ümit Moda Akademisinde Hakkında 1998 Yılından beri eğitim hizmetini sürdüren Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri hakkında bilgiler:  Aşağıda, modelistlik kursu, stilistlik kursu, ayakkabı tasarım

Devamını Oku »
Moda tasarım kitabı
Moda Tasarımı
Moda Tasarım Kitapları

Moda Tasarım Kitapları Nereden Bulunur? Moda ile yakından ilgilenen ve bunu mesleki becerilerini hem ilerletmek hemde moda dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebilmek için yeni çıkan

Devamını Oku »
İletişim bilgilerimiz
Genel
İLETİŞİM

Yeni Ümit Eğitim Kurumları Bilgileri Adres: Maraşal Çakmak Mah. Bağcılar Cad. No:114 Kat:1-2-3-4-5 Çamlıkahve MeydanıGüngören / İstanbul Tel: 0 212 641 13 13 Fax: 0212

Devamını Oku »