Gemini Cad Eğitimi

Gemini cad programı bugüne kadar x8, x9, x19 x20 versiyonları ile Türkiye piyasasında hizmet vermektedir. Gemini programı Romanya menşeili olup Türkiye distribütörü TETAŞ tekstil makineleri A.Ş. tarafından satılmaktadır.

Gemini Cad Eğitimi Yeni Ümit Modelistlik Kursu tarafından verilmektedir.

Gemini Cad Kursu:  Gemini CAD sistem ürünlerinin son sürümü olan X20 versiyon verilmektedir.

Kursa Kimler Katılabilir:  Kalıp bilgisine sahip olan modelistler Gemini Cad Eğitimine katılabilirler.

Gemini Cad Eğitimi Veren Öğretmenlerimiz: Türkiye distribütörü  olan TETAŞ tarafından akredite edilen öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim Tarihleri: Size uygun olan ders gün ve saatlerini tercih etmek için aşağıdaki whatsapp hattımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp Bilgi Hattı:0 555 800 45 29 ARA

Gemini Cad Programı Nedir?

Gemini cad programı ile aşağıdaki işlemler yapılır;

  • Model uygulama,
  • Pratik serileme,
  • Ölçü tablosu hazırlama,
  • Klavuz çizgileri,
  • Teknik kart hazırlama,
  • Ölçü tablosu hazırlama,
  • Pastal yerleştirme,
  • Bağlı kalıp oluşturma…gibi işlemler yapmaktadır.

Pastal yerleştirme:  Pastal yerleştirme Türkiye piyasasında en verimli düzeyde pastal yerleştirmektedir. Örneğin,  pastal sıkıştırma, kitleme, serbest bırakma, açılar, tüp kumaş yerleştirme, çekme payı verme gibi düzenlemeleri kalıp hazırlamaya gitmeden pastal hazırlamada müdahale ederek en verimli şekilde pastal yerleştirilir.

Gemini Cad Resmi Sitesi: https://www.geminicad.com/

Türkiye Distribütörünün Resmi Sitesi: https://www.e-tetas.com/gemini

Bu Programı Kimler Kullanır?

gemini cad

Daha hazır giyim sanayisinde seri yapan tekstil firmaları tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’ de 2002 yılından beri Gemini cad programı tekstil firmaları tarafından kullanılmaktadır. Ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Programın Diğer Özellikleri; Otomatik yazılım güncellemeleri, ölçeklenebilirlik, artan işbirliği, korumalı kalite, daha iyi kontrol, güvenlik, erişilebilirlik, performans ve rekabet gücüdür.

Desen Tasarımcısı X20

Bu dönüm noktası sürümünde bulunan en önemli yeni ve güncellenmiş özelliklerin ayrıntılı bir teknik özeti. Bu ders, günlük sektör zorluklarıyla karşı karşıya kalan ve iş akışlarını pragmatik ve verimli bir şekilde iyileştirmek için yöntemler arayan CAD uzmanlarına adanmıştır. İçerik, giyim ve esnek ürünler tasarım ve üretimindeki 15 yıllık deneyimimizi ve eksiksiz bir yazılım çözümünü sıfırdan yeniden inşa etmek için 2 yıllık çabamızı yansıtıyor. Bilgilerden ve etkileşimli bağlantılardan keyif alacağınızı ve mevcut teknik sorunlarınıza cevaplar bulacağınızı umuyoruz.

Yeni Ümit Moda Akademi

Modelistlik Kursu