Günlük Kıyafetler İle Gündelik Yaşamınıza Stil Katın!

Günlük Kıyafetler
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Günlük kıyafetler modada bir başka deyişle basic kıyafetler olarak belirtilebilmektedir. Günlük yaşantınızda rahat edebileceğiniz, sade kombinler için güzel parçalar seçebilirsiniz. Basic kıyafetler aynı zamanda oldukça tarz bir görüntü de yaratabilmektedir! Sade şıklığın ön plana çıktığı bu modellerde temel olarak bazı kıyafetler ön plana çıkmaktadır.

Basic Stilde Neler Öne Çıkar?

Günlük kıyafetler genelde rahat ettiğimiz bir stili yaratırlar. Basic stil tarzında kıyafetlerde gündelik konfor ve sadelik öncelikli özelliklerindendir. Gündelik hayatta tercih edebileceğiniz birçok basic kıyafet vardır.

Bunlar arasında;

  • Polo tshirtler,
  • V yaka tshirt ve kazaklar,
  • Salaş kazaklar,
  • Basic tayt modelleri,
  • Slim fit pantolon ve taytlar,
  • Çiçekli-çizgili desenli rahat elbiseler,
  • Uzun etekler,
  • Tunikler ve gömlekler,
  • Hırkalar vb. parçalar yer alır.

YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ İSTANBUL

Yeni Ümit Moda Akademisinde Verilen Eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz;

Gündelik Kıyafetlerde Hangi Taytlar Tercih Ediliyor?

Tayt modelleri
Tayt modelleri

Taytlar son dönemlerin en kurtarıcı ve sevilen kıyafetleri arasındadır. Tayt modelleri de sürekli olarak gelişiyor. Tasarımcılar taytlar için yeni modelleri sunuyorlar. Gündelik kıyafet olarak giyilen taytlar ise daha çok hareketi kısıtlamayan, rahat ve basic tarz taytlardır.

Bu sene özellikle parlak kumaş ve rengarenk taytlar öne çıkıyor! Bu taytlarla birçok tshirt ve bluz modaya uygun biçimde kombine edilebilir.

Basic Elbise Modellerinde 2019 Modası Ne?

Günlük kıyafetler denildiğinde elbiseler ve etekler de en çok kullanılan parçalar arasındadır. Gardropları süsleyen ve gündelik yaşamda çok rahat ettiren kıyafetler olarak tercih edilirler.

Elbiseler özellikle tek parça olmaları nedeniyle çoğu kez insanları kombin yapma durumundan kurtarmaktadır. Rahat, sıkmayan elbiseler sıkça günlük kıyafetler için seçilirler. Çiçekli, desenli ve uzun elbiseler hem rahat hem de tarz parçalardır.

Gündelik Kıyafetlerde Üst Olarak Hangi Parçalar İdeal?

Günlük kıyafetlerde bazı parçalar birçok kıyafetle kombin edilebildikleri için ideal olarak görülebilirler. Örneğin üst olarak uzun tunikler ve gömlekler de bunlar arasında yer almaktadır.

Taytlarla, pantolonlarla şık ve rahat kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Kullanım alanları geniştir. Aynı zamanda konforlu kıyafetler olarak da size rahatlık katacaklardır.

Modelistlik Kursu Eğitimi Nasıldır?

Modayla ilgiliyseniz ve modanın mutfağında yer almak istiyorsanız modelistlik kursu eğitimimiz size göre! Kursumuzda hem el çizimleri hem de bilgisayar çizimleri yapılmaktadır. Birçok giysi çeşitleri için gerekli olan tüm eğitimi alacaksınız. Kursumuzu başarıyla bitirdiğinizde ise size bir sertifika verilecektir.

modelistlik
Modelistlik
Modelistlik Kursu İstanbul

Yeni Ümit Kursları Modelistlik Kursu Eğitimi İstanbul ilinde faaliyet gösteren kursumuzda verilen modelistlik kursu, stilistlik ve moda tasarımı eğitimleri teorik ve temel eğitimden daha çok

Devamını Oku »
Kursumuzda Verdiğimiz eğitimler
Kurs
VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ

Yeni Ümit Moda Akademisinde Hakkında 1998 Yılından beri eğitim hizmetini sürdüren Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri hakkında bilgiler:  Aşağıda, modelistlik kursu, stilistlik kursu, ayakkabı tasarım

Devamını Oku »
Deri model makinecisi
Modelistlik
DERİ MODEL MAKİNECİ

Deri Model Makinecisi Nedir? Deri model makinecisi, deri model makinecisi hakkında bilgiler: Modelist tarafından verilen dikim talimatına göre model ve malzeme özelliğine uygun kadın, erkek

Devamını Oku »
Kursumuzda Verdiğimiz eğitimler
Kurs
VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ

Yeni Ümit Moda Akademisinde Hakkında 1998 Yılından beri eğitim hizmetini sürdüren Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri hakkında bilgiler:  Aşağıda, modelistlik kursu, stilistlik kursu, ayakkabı tasarım

Devamını Oku »
Popüler moda tasarımcıları
Moda Tasarımı
Popüler Moda Tasarımcıları

Ülkemizde moda tasarımcılarının sayısı günden güne artış gösteriyor. Bu alana yönelik TV programları da dikkat çekiyor. Tasarımcılar ve programlar sayesinde merak edenlerin bilinçlenmesi söz konusudur.

Devamını Oku »