Günlük Elbise

Günlük elbise
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Günlük Elbise ile Şıklık: Şıklık sadece özel günlerde ya da davetlerde değil her an her yerde olmalıdır. Şık ve stil sahibi bir kadın davetlerde olduğu kadar günlük hayatında, evinde, sporda, alışverişte de bu sitilini yansıtmalıdır. Stil danışmanlığı yapan kişiler stil danışmanlığını yaptığı kişinin günlük yaşamından özel davetlerine kadar tüm kombinlerini ve aksesuarlarını duruma uygun bir şekilde ayarlamalıdır.

En güzel günlük elbiseler

En güzel günlük elbiseler

Günlük elbiseler ile günlük hayatınızda hem rahat hem de stil sahibi olarak görünebilirsiniz. Bir kadın sokakta yürürken elbisesi çantası ayakkabısı ve aksesuarları ile bir bütün olmalıdır. Böylede sokakta bu kadını görenler “Ne kadar sitil sahibi bir kadın” demelidir. En güzel günlük elbiseler bir kadın için kurtarıcı parça olabilir. Çünkü elbise kombinleme daha az parçadan oluştuğu için daha kolay olacaktır.

Günlük Elbise Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Stilistlik yapan kişiler günlük elbise çizimlerini yaparken elbisenin günlük kullanımda rahat bir şekilde kullanılabilmesine özen gösterirler. En güzel günlük elbiseler yaz ve kış ayları için farklı kumaşlar ile dikilir.

  • Yaz aylarında; etek kısmı geniş daha serin tutacak elbiseler tasarlanırken,
  • Kış aylarında; daha kalın kumaşlı ve çorapla giyilebilecek elbise tasarımları ön plandadır.

Son Moda Günlük Elbiseler

Moda hızlı bir şekilde değişim göstermektedir. Son moda en güzel günlük elbiseler bir sonraki sezonda moda olmayabilir. Bu yıl çok beğenerek aldığınız günlük elbiseniz bir sonraki sezonda yerini yenilerine bırakacaktır. Günlük elbise modası da zevklerin her yıl değişmesi ve ünlü modacıların ve stilistlik yapanların tasarımları ile şekil alacaktır.

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

En doğru kombinler zevk sahibi ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından yapılıyor. Modelistlik yapanlar da bu kombinleri güzel bir şekilde taşıyarak oldukça ortaya muazzam işler ortaya çıkıyor. Elbise kombininde ayakkabı seçimi, çanta seçimi eğer kış aylarındaysa ceket, palto ya da trençkot seçimi gibi pek çok seçim yapılmalıdır. Kullanılan aksesuarlar da kombin için önemlidir.

Elbise Çizimi hakkında yazdığımız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Günlük Elbise Kombinleri Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Günlük elbise kombini yaparken elbisenin tarzına uygun ayakkabı seçmek oldukça önemlidir. Çanta seçimi de doğru bir şekilde yapılırsa günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

Günlük Elbise Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Yazın...
modelistlik
Modelistlik
Modelistlik Kursu İstanbul

Yeni Ümit Kursları Modelistlik Kursu Eğitimi İstanbul ilinde faaliyet gösteren kursumuzda verilen modelistlik kursu, stilistlik ve moda tasarımı eğitimleri teorik ve temel eğitimden daha çok

Devamını Oku »
Kursumuzda Verdiğimiz eğitimler
Kurs
VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ

Yeni Ümit Moda Akademisinde Hakkında 1998 Yılından beri eğitim hizmetini sürdüren Yeni Ümit Moda Akademisi Eğitimleri hakkında bilgiler:  Aşağıda, modelistlik kursu, stilistlik kursu, ayakkabı tasarım

Devamını Oku »
giyimi etkileyen faktörler
Genel
Giyim tarzları nelerdir?

Giyimi Etkileyen Faktörler ve Tarzlar Nelerdir? Giyimi etkileyen faktörler, giyimi etkileyen faktörler hakkında bilgiler: Giyiminizde yapacağınız doğru seçimler, sizin toplum içindeki yerinizi belirlemede davranışlarınız kadar önemli

Devamını Oku »