DERİ MODEL MAKİNECİ

Deri Model Makinecisi Nedir?

Deri model makinecisi, deri model makinecisi hakkında bilgiler:
Modelist tarafından verilen dikim talimatına göre model ve malzeme özelliğine uygun kadın, erkek ve çocuk deri giyimi numune dikimi yapma, iş geliştirmeye yönelik önerilerde bulunma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Deri Model Makinecinin Görevleri

  • Tekniğe uygun numune kesimi yapar.
  • Tekniğe uygun ayakçılık işlemlerini yapar.
  • Tekniğe uygun numune dikimi yapar.
  • Numune kontrolü yapar.
  • Tespit edilen hataları düzeltir.
  • Kullandığı araç-gerecin basit bakım ve onarımını yapar.

Gelinlik ve Nişanlık Tasarım ve Dikim kursu için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında hem modelistlik hem stilistlik eğitimi aldım. Modelistlik eğitiminde hem elde kalıp çıkarma hem gerber dersi aldım. Stilistlikte de çizim ve boyama teknikleriyle bilgisayarda Photoshop ve illüstratör programlarını öğrendim. Şuan mezun oldum ve tam bir tasarımcıyım. Kendi Markamı kurup üretim ve satış yapabiliyorum. Meslek sahibi olabilme imkanı kazanmış oldum buraya gelerek, hocam Melike Okşak çok sakin ve sabırlı öğretim şekliyle bana iyi bir yol gösterici oldu.
MELİKE ÇAVUŞ
MELİKE ÇAVUŞMEZUN ÖĞRENCİMİZ
Ben Aysel Aykut, Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında modelistlik eğitimi gördüm. Kursumdan ve Hülya hocamdan çok memnundum. Verdiği kaliteli eğitim sayesinde iyi yerlere geldiğimi düşünüyorum. Şuan Hakan Akkaya atölyesinde Modelistlik ve Tasarım dikim bölümündeyim. Bende kaliteli eğitimin Yeni Ümit Eğitim Kurumlarında verildiğini gördüm.
Şuan, Hakan AKKAYA dikim atölyesi modelistiyim.
AYSEL AYKUT
AYSEL AYKUTMEZUN ÖĞRENCİMİZ
Modelistlik hayalim olan bir meslekti.Arkadaş tavsiyesiyle YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARINA geldim. Bu kursa sıfırdan başladım. Hocalarım sayesinde kafamda hiçbir şekilde soru işareti kalmadı.Şu an bu mesleği yapıyorum.Çevreme gönül rahatlığı ile Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını tavsiye ediyorum.
Eğitim danışmanı Zeynep hanıma , Hülya hocama, Yeni Ümit Eğitim Kurumu’na Teşekkürler
Sedef BOLUKÇU
Sedef BOLUKÇUMEZUN ÖĞRENCİMİZ
Previous
Next